Якщо Ви зробили вибір на користь вивчення цієї іноземної мови в ABC School в Полтаві - Ви не прогадали. Польща - це не просто ближнє зарубіжжя, це вікно в Європу. З точки зору лексики (словникового складу мови), польський близький до української мови (70% загальної лексики). Ви зможете зрозуміти більшу частину мови поляків, не знаючи їхньої мови. Щоб навчитися говорити на загальну тематику, Вам будуть потрібні знання на рівні А1.

рівень А1

Рівень, який включає в себе основи мови. Термін навчання - 2-3 місяці (залежить від прогресу групи), 1 місяць - індивідуальний або груповий експрес-курс. Ви навчитеся читати, рахувати, писати і говорити в усіх часах. Рівень ідеально підходить для подорожей і неспеціалізованій роботи.

рівень А2

Рівень лексичного збагачення. Термін навчання - 2 місяці. Ви будете розуміти новини, більшість радіопередач, статей у газетах і журналах. Навчіться висловлювати свої думки і відстоювати свою точку зору. Рівень підходить для вступу до деяких польських вузів при яких Вам у вересні (навчальний рік починається в жовтні) доведеться пройти платні курси.

рівень B1

Рівень подолання лексичних обмежень, володіючи яким, Ви зможете вступити в будь-польського вузу. Термін навчання - 2 місяці. Ви зможете майже вільно спілкуватися з поляками на різну тематику. Будете орієнтуватися в специфічній лексиці і тематиці. Будете розуміти спеціалізовану літературу.

рівень B2

Рівень початкової професійної лексики. Підходить для деяких видів спеціалізованої роботи.