Німецька мова - другий за популярністю після англійської. На ньому говорять не тільки в Німеччині, але і в Австрії, Швейцарії, Ліхтенштейн і Люксембурзі. Згідно зі світовою статистикою, кількість людей, які вивчають і знають німецьку мову, постійно збільшується. До Німеччини виїжджає все більше і більше людей для роботи, навчання і на ПМЖ. Рівень заробітної плати в Німеччині - один з найвищих в Європі, а якість освіти є найкращим в світі. Вивчайте німецьку мову з професіоналами в ABC Language School в Полтаві.

рівень А1

Включає в себе основи мови. Термін вивчення: 3 місяці (залежить від прогресу групи), 1 місяць -Індивідуальний або груповий експрес-курс. Ви навчитеся читати, рахувати, писати і говорити майже в усіх часах, використовуючи прості фрази і слова. Без проблем замовте страви і напої в ресторані, кафе, зробите покупки, запитаєте дорогу. Рівень ідеально підходить для подорожей і неспеціалізованій роботи.

рівень А2

Рівень лексичного збагачення. Термін навчання - 2 місяці. Ви будете розуміти новини, більшість радіопередач, статей у газетах і журналах. Навчіться висловлювати свої думки і відстоювати свою точку зору. Рівень підходить для подорожей і неспеціалізованій роботи на більш довгий час.

рівень B1

Термін вивчення: 2 місяці. Ви будете розуміти новини, більшість радіопередач, статей у газетах і журналах. Навчіться висловлювати свої думки та обґрунтовувати свою точку зору. Рівень підходить для вступу до деяких німецькі університети (20%) і все коледжі (після року навчання в яких Ви зможете вступити майже в будь-який німецький вуз, за ​​умови складання іспиту на рівень B2).

рівень B2

Вище середнього. Термін вивчення: 2 місяці. Рівень подолання лексичних обмежень. Ви зможете майже вільно спілкуватися з німцями на різну тематику. Будете орієнтуватися в специфічній лексиці і спеціалізованій літературі. Після проходження курсу Ви зможете скласти іспит на сертифікат DaF або Goethe B2, які є основною вимогою для вступу майже в усі німецькі й австрійські вузи, в тому числі на безоплатній основі.

рівень С1

Рівень професійної лексики. Підходить для деяких видів спеціалізованої роботи. Термін вивчення: 3 місяці. Ви будете розуміти складні статті, зумієте без проблем і лексичних обмежень висловлювати свої думки. Ваш словниковий запас дозволить Вам повністю подолати мовний бар'єр в будь-якій життєвій ситуації, включаючи професійну діяльність.