Англійська

Курси англійської для малюків 

Заняття англійською для дітей проводиться з 3 років, двічі на тиждень. Спочатку вчитель дивиться на дитину і його готовність брати участь і вчитися. Потім починаються заняття за розробленою програмою. Для самих маленьких урок триває 30 хвилин. У міру адаптації дітей (кілька тижнів) заняття поступово збільшуються до 45 хвилин.

Для дітей 5-6 років заняття вже тривають по 60 хвилин. З ними використовуються ті ж методики що і з молодшою ​​дошкільної групою, але значно більше часу приділяється читанню та письму, розвитку критичного мислення. Ваша дитина йде в школу вже повністю готовим до всіх труднощів навчання. Він навчений вчитися. 

Для діток і їх батьків, крім відкритих уроків, проводяться тематичні свята, дитячі ранки і влітку працює міський табір. Все орієнтовано на максимальне занурення дитини в культуру і традиції, що вивчається і проходить в цікавій ігровій формі.

Англійська, фото-1

Курси англійської для школярів 

Групи підбираються за віком і рівнем для комфорту наших студентів - від початкового до професійного. Для наших студентів проводяться спецкурси з бізнес англійської, англійської для юристів, лікарів і нафтовиків. Курси розраховані, в першу чергу, на те, що Ви будете вчитися говорити і з легкістю зможете переступити мовний бар'єр. 

Для учнів старших класів проводяться додаткові безкоштовні заняття з підготовки до ЗНО та ДПА. Вони проводяться раз на тиждень і допомагають студентам розібратися в структуру й особливості іспитів.

Англійська, фото-2 Англійська, фото-3

Курси англійської для дорослих 

Всі наші студенти - це наша сім'я. Крім звичайних занять вони збираються на різноманітні позаурочні заходи. Щонеділі зустрічаються на бонусних заняттях з граматики та розмовної практиці. Влітку виходять на природу з квестом або англійської вікториною, кашею і шашликами, взимку грають в боулінг і передають трофей від торішнього переможця - новому.

Вони ходять в кіно і роблять проекти, вони грають в настільні ігри та зав'язують міцну дружбу. У нас навчаються сім'ями і приводять друзів

Англійська, фото-4

Корпоративна англійська - це курс розроблений для вашої сфери діяльності (бізнес, медицина, нафтовидобуток). До Вас приходять вчителі, тестують для визначення рівня, проводять демо-урок. Заняття проводяться в звичайній і комфортнішим для Вас обстановці з людьми, яких Ви знаєте у зручний для Вас час. Цією послугою в ABC Language School користувалися і користуються такі компанії як ДТЕК, EGIS Україна, Прокредит Банк та інші.

Англійська, фото-5
Ми в мережі
Наше відео
Ще відео