Педагоги

Педагоги, фото-1
Педагоги, фото-2

Бутенко Оксана Миколаївна

КЕРІВНИК, МЕТОДИСТ, ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Оксана має вищу педагогічну освіту. Досвід роботи більше 10 років. Два роки життя, роботи і навчання в коледжі в Сан Франциско (США). Також міжнародні дипломи та сертифікати, що підтверджують вільне володіння не тільки англійською, а й методиками викладання, які дозволяють працювати вчителем в будь-якому куточку планети (TOEFL, IHCYLT і інші).

У своїй роботі Оксана побоюється рутини і намагається кожен урок зробити не тільки пізнавальним, а й пам'ятним. Всі заняття побудовані так, щоб студенти використовували англійська по максимуму в різноманітних життєвих ситуаціях і дискусіях. Оксана готує вчителів і студентів до різних іспитів і ніколи не втомлюється удосконалюватися в знанні і методиках. І найголовніше - Оксана обожнює і живе тим, що робить. А хіба це не запорука успіху?

Педагоги, фото-3

Курилко Вероніка Олександрівна

МЕТОДИСТ, ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ І ІСПАНСЬКОГО МОВ

Викладач англійської та іспанської мов для дітей і дорослих. Крім безмежної любові до своєї справи, має високий професійний рівень завдяки мовній практиці, проживання та навчання в Іспанії і США, а також проходження курсів для викладачів від British Council і Cambridge University для підвищення кваліфікації.

Знає як зробити урок цікавим, динамічним і ефективним, вчить студентів не просто мови, а творчому і критичного мислення. Її учні ставали і стають переможцями міських та обласних олімпіад та конкурсу FLEX, а головне - багато хто з них вже проживають, навчаються або працюють в країнах мов.

Вероніка - викладач, який випромінює оптимізм і мотивує тебе на розвиток і бажання стати краще. Кожен її урок - загадка, яка веде до захоплюючої розв'язки. Студенти Вероніки ніколи не спізнюються, тому що не хочуть пропустити ні хвилини захоплюючого уроку, який приведе їх в світ нових відкриттів!

Куліш Марина Володимирівна

МЕНЕДЖЕР, ПЕРЕКЛАДАЧ

Інтерес до іноземних мов визначив вибір професії, і Марина вирішила стати перекладачем. Для досягнення цієї мети вона вступила до Полтавського інституту економіки і права вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини« Україна »». Це дало можливість вивчити спеціальність «Переклад» та отримати кваліфікацію магістра з перекладу. Марина знає англійську мову, також вивчала німецьку та іспанську.

Після закінчення інституту працювала секретарем-перекладачем (письмовим). Але, оскільки для подальшого удосконалення знань хотіла розвивати також курси розмовної англійської мови, а для душі - спілкуватися з дітьми, Марина вирішила працювати адміністратором в школі вивчення іноземних мов. На роботі отримує задоволення від спілкування з дітьми, студентами, колегами, іноземцями.

Основну професію Марина також не забуває і займається письмовими перекладами у вільний від роботи час.

На дозвіллі любить читати книги англійською мовою, спілкуватися з друзями.

Дейвид Райт

ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Дейвид народився в Манчестері (Великобританія) і в 19 років переїхав до Канади. Він знає, що таке розходження в мовах і, особливо, в вимові. Більш того, Дейвід вчить українську мову і проводить яскраві аналогії та порівняння з нашою мовою. Тому особливу увагу він приділяє саме правильній вимові студентів.

На уроках Дейвіда завжди цікаво тому, що студенти мають можливість поговорити на будь-які теми, дізнатися нові слова, фрази і ідіоми і поділитися досвідом. Найголовніше - Дейвид дає можливість подолати мовний бар'єр, який заважає вільно спілкуватися. І цей досвід допомагає учням в їх майбутні подорожі і успішному володінні мовою.

Педагоги, фото-4

Гонтар Євгенія Олександрівна

ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОГО МОВ, ПРОГРАМУВАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ

Хтось одного разу сказав, що людина не володіє комп'ютерними навичками, англійською мовою і правами на автомобіль, не зможе знайти місце під сонцем. Не можу стверджувати про комп'ютери та машинах, але англійська потрібна всім. Саме тому Євгенія вирішила стати викладачем англійської та німецької мов, щоб допомогти тим, хто цього потребує.

Використовуючи різні ігрові та живі методики, вона бачить як знання не тільки накопичуються, але і використовуються учнями і студентами. Євгенія не зупиняється ні в вивченні мов, ні в самовдосконаленні, тому вона проходить різні вебінари і курси підвищення кваліфікації, наприклад в Студії Лани Сушко (сова), British Council та інші. Євгенія стежить за новинками в методиках викладання і докладає всіх зусиль для того, щоб уроки були наповненими цікавими, мотивуючими на вивчення матеріалами. Студенти Євгенії показують значний прогрес і бажання вчитися в будь-який час дня і ночі, будь-який день, будь-яку погоду. Кожен зможе відчути себе впевненіше у своїх знаннях вже після перших уроків.

Педагоги, фото-5

Коваленко Дар'я Олександрівна

ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Дарині завжди подобалося вивчати іноземні мови, тому як вона вважає, що знання іноземної мови відкриває нові можливості в житті і розвитку. Саме тому вона стала викладачем англійської мови, щоб допомагати іншим розширити свої можливості, і додатково вивчала німецьку мову, щоб розвиватися самій.

Дар'я вважає, що мова може вивчити кожен. Потрібно тільки захотіти. Їй подобається ділитися своїми знаннями з іншими, тому вона навчає не тільки малюків, а й дорослих. Побоюючись рутини, Дарина намагається наповнити кожен урок активними видами діяльності, розмовами на цікаві теми, яскравими ілюстраціями до матеріалу уроку, намагається, щоб кожен урок був не тільки пізнавальним, а й таким, що запам'ятовується.

Для підвищення своїх знань і умінь Дарина бере активну участь в різних семінарах і вебінарах, стежить за новинками в методиках викладання і докладає всіх зусиль, щоб урок запам'ятався учням надовго.

Педагоги, фото-6

Ковальова Марія Олександрівна

ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Учитель - людина, яка може робити важкі речі легкими.

Ральф Емельсон.

Марія, викладач англійської мови ABC Language School, розуміє як важливо для учня подолати кожну, здавалося б і незначну, але все ж труднощі. Як і кожне заняття ми стикаємося з новими аспектами мови, вчимося ними управляти і робимо їх своїми, так і наш викладач прокладає шлях для кожного з її студентів, допомагаючи досягти бажаного.

Викладач сама проходила курси в ABC Language School і отримала сертифікат рівня Proficiency, закінчила Teaching Practice Course і, розуміючи, що робота викладача вимагає постійного розвитку, продовжує займатися, вивчаючи сучасні техніки викладацького мистецтва.

Марія каже: «Чому ми так прагнемо вивчати іноземні мови? Все тому, що вони є одними з ключових речей, які відкривають для нас світ нових можливостей. »З кожним заняттям, крок за кроком, досягаючи рівні все вище і вище, учні на уроках Марії розвиваючи не тільки мовні навички, а й примножують свої знання про цей світ. Саме такий підхід допомагає досягти небувалих висот.

Педагоги, фото-7

Маслій Ірина Сергіївна

ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Ірина працює викладачем англійської мови в ABC Language School. Це кваліфікований учитель, який ні на секунду не перестає трудитися для поліпшення результатів студентів і для власного розвитку. Ірина бере активну участь в різних семінарах і тренінгах, вчить іспанську мову, проводить англійські заходи для студентів школи.

Для Ірини викладати - значить вчитися, розвиватися і рухатися вперед. У англійців є прислів'я: «New language is a new world». Англійська мова допомагає потрапити в світ нових можливостей у навчанні, кар'єрі та особистому спілкуванні. Працюючи зі студентами, вона намагається не тільки наслідувати програму навчального матеріалу, а й використовувати інші джерела, віддаючи перевагу новітнім і кращим розробкам в області методики викладання іноземних мов. Вона вважає, що мова може вивчити кожен - головне мати бажання, а також підтримку і віру викладача. Тому вона намагається будувати заняття так, щоб вони проходили легко, цікаво, ефективно і в атмосфері доброзичливості.

Педагоги, фото-8

Федосеенко Марія Олександрівна

ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Посередній учитель викладає.

Хороший учитель пояснює.

Видатний вчитель показує.

Великий учитель надихає.

Вільям Артур Уорд

Ви запитаєте, чи складно об'єднати всі зусилля і стати Великим педагогом? «Так!», Скаже Вам відверто Марія, але при цьому спробувати треба. В її роботі найважливіше особистість людини, тому що вчитель - це не тільки педагог, він ще і вихователь, і друг, і порадник. Марія намагається не тільки подати потрібний матеріал і пояснити його, її мета - надихнути учнів отримувати знання самим, дізнаватися щось нове, дати їм зрозуміти, що не тільки від неї залежать їхні знання. Марія завжди їм каже: «Як би я не хотіла бути чарівником, щоб взяти частину своїх знань і віддати всім понемножечку, я цього зробити не можу, але ось допомогти Вам і направити, як отримувати потрібну і корисну, я намагаюся».

Марія і сама продовжує удосконалювати свої знання, тому що людина живе, поки він дізнається щось нове, а головне корисне. Мені часто ставлять запитання: «Скільки часу потрібно витратити для вивчення англійської мови?» Відповідь дуже проста: «Мова, як і будь-яку науку (не має значення точна ця наука або гуманітарна) не можна вивчити за все життя, тому що все розвивається навколо і ми повинні розвиватися разом ».

Педагоги, фото-9

Шастун Ірина Валеріївна

ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Кваліфікація, досвід, бажання вчитися і навчати інших - це не гучні слова, це дійсні якості Ірини, які виправдані її внеском в роботу ABC Language School.

Ще з раннього віку вона виявляла велику цікавість до вивчення англійської мови. Надалі проходячи різні тренінги, семінари та додаткове навчання Ірина змогла досягти рівня, який дозволяє їй ділитися своїм досвідом з іншими людьми, навчати їх, активно допомагаючи їм в цьому.

Ця людина дійсно фанат своєї справи і ніколи не зупиняється на досягнутому. Підтвердженням тому є сертифікати про успішне проходження курсів Студії Лани Сушко (сова) в різних містах України. Ірина використовує різні методики навчання, ігрові методики, а також власні розробки проведення занять. Поряд з цим особисті якості Ірини, показують її як людину, для якого немає перешкод, людини з пріоритетами і поставленою метою. І цією метою є навчання інших. У підсумку ми бачимо людину, яка крім зацікавленості і працьовитості має ще і величезне бажання б навчити так, як потрібно. Адже головна мета Ірини - не просто відпрацювати, а зробити так, що б людина за цей час дійсно вивчив і засвоїв поданий йому матеріал.

Педагоги, фото-10

Костенко Дар'я Олегівна

ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Дарина - викладач англійської мови. Всебічний розвиток, вивчення іноземних мов та спілкування з людьми - ось головні складові її життя. Дарина дуже відкрита людина і їй важливо встановити під час уроку доброзичливу, спокійну атмосферу. Її мета - зацікавити і залучити кожного в роботу, зробити урок цікавим, незвичайним і максимально ефективним. Вона підбирає актуальні теми для кожного уроку, які учні використовують на практиці в повсякденному житті.

Дарина прагне до самовдосконалення, вона учасник семінарів, тренінгів, конференцій для викладачів. Вона має досвід роботи в таборі ABC Language Camp з поглибленим вивченням англійської.

Дарина пройшла Teaching Practice Course, який відкрив для неї безліч нових технік у викладанні англійської мови. І зараз вона старанно працює над поліпшенням всіх отриманих знань.

Педагоги, фото-11

Штепа Неля Андріївна

ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Неля - творчий і постійно самоусовершенствующійся викладач, який прагне знайти спільну мову з кожним учнем. В її педагогічному арсеналі безліч комунікативних прийомів, що дозволяють навчаються відчувати на заняттях зацікавленість і психоемоційний комфорт. Разом з тим, Нелі не чужий перфекціонізм, тому оцінка досягнутих результатів зазвичай досить сувора і об'єктивна.

Неля має сертифікати, що підтверджують її знання англійської мови на рівні Advanced. Більш того, вона пройшла інтенсивний курс з основ викладання у дітей і тінейджерів.

Педагоги, фото-12

Бойко Аліна Ігорівна

ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ І ПОЛЬСЬКОГО МОВ

Аліна - викладач англійської та польської мов. Має педагогічну освіту, досвід навчання та проживання в Польщі. Володіє англійською на рівні proficiency.

Незважаючи на вік, її досвід викладання становить три роки. Для підвищення професійних навичок, відвідує різні семінари і курси, готуватися до здачі іспиту CAE.

"Англійська я почала вивчати з 7 років. Після школи я твердо вирішила поступати на філологічний факультет в педагогічний університет, закінчивши який, я поїхала в Польщу для отримання європейської освіти. Я навіть уявити не могла, що виберу професію педагога. У мене був відмінний викладач, який прищепив любов до англійської. Я хочу бути для своїх студентів прикладом, давати їм знання і надихати на вивчення мов ».

Педагоги, фото-13

Боряк Валентина Василівна

ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Валентина - викладач англійської мови в ABC Language school.

Для неї викладання це більше, ніж просто робота, адже, навчаючи студентів, вона так само вчиться і вдосконалюється сама. Для неї важливий кожен аспект уроку: починаючи від матеріалу заняття і закінчуючи настроєм, з яким учні залишають кабінет. Валентина організовує уроки так, щоб процес навчання був не тільки ефективним, але й цікавим. Вона використовує різні методики навчання, в тому числі ігрові.

Валентина пройшла інтенсивний курс Teaching Practice Course з основ викладання англійської дітям і підліткам.

Педагоги, фото-14

Игошина Катерина Григорівна

ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Немає межі досконалості - ця популярна фраза давно стала девізом для Катерини, будь то в роботі або життя в цілому. Це прагнення вона з ентузіазмом прищеплює своїм студентам.

Багатьом людям іноземну мову здається якоюсь навіть не метою, а, скоріше, недосяжною мрією. Хтось посилено вчить місяць-два і незабаром повністю розчаровується, так як за цей час навчився лише знайомитися і замовити піцу або кімнату в хостелі. А хтось, здавалося б, десятиліттями тупцює на одному місці, істотно не поліпшуючи свій рівень знання мови.

Цей викладач впевнений на 100%: англійською може заговорити кожен, потрібно лише знайти підхід, трішки допомогти і правильно направляти розвиток. Отримавши такий граціозний мотиваційний поштовх, будь-який студент зможе досягти потрібного результату і Катерина, будучи досвідченим кваліфікованим викладачем, стане Вашим провідником в багатогранний світ англійської мови.

Логвиненко Анастасія Олександрівна

ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Анастасія Логвиненко - викладач англійської мови. Має педагогічну освіту, бере участь в семінарах присвячених ефективним підходам до вивчення іноземних мов.

Про себе: позитивний і енергійна людина. У викладанні іноземної мови використовую індивідуальний підхід до кожного учня. Намагаюся робити свої заняття захоплюючими і цікавими, використовуючи весь творчий потенціал студентів.

«Я отримую величезне задоволення від можливості допомагати людям, вивчати англійську мову, а особливо, я люблю працювати з дітьми.

Моя головна мета в роботі, щоб кожен студент повірив в свої сили і отримав величезне задоволення від виконаної роботи »

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео