Кожній людині доводилося чути хоча б раз мелодійну, експресивну, пристрасну іспанську мову. Це не просто мова, це музика і душа іспанського народу, який навряд чи залишить когось байдужим. Іспанською мовою, як офіційному, кажуть в 22 країнах, і він займає друге в світі місце за кількістю мовців людей.

Ми пропонуємо Вам приєднатися до вивчення приголомшливого іспанської мови та культури іспаномовних країн в нашій школі. Це буде захоплююча подорож з висококваліфікованими викладачами, що проходили навчання і мовну практику в Іспанії.

Згідно Загальноєвропейської системи виділяють шість рівнів.

рівень А1

Базовий, початковий рівень з нуля.

Розрахований на чотири місяці навчання.

За цей період ви навчитеся представитися, задавати і відповідати на питання про місце проживання, роботи, навчання, сім'ї, захоплення. Навчіться брати участь в нескладному розмові, якщо співрозмовник говорить повільно і чітко.

рівень А2

Елементарний рівень.

Розрахований на чотири місяці навчання.

Ви навчитеся розуміти і вживати окремі пропозиції і часто зустрічаються вирази, пов'язані з основними сферами життя (наприклад, основні відомості про себе і членів своєї сім'ї, покупках, влаштуванні на роботу і т. П.). Чи зможете здійснювати обмін інформацією на знайомі чи побутові теми. У простих виразах зможете розповісти про себе, своїх рідних і близьких, описати основні аспекти повсякденного життя в сьогоденні, минулому і майбутньому.

рівень В1

Розрахований на 6-8 місяців

Будете розуміти основні ідеї чітких повідомлень, зроблених на літературній мові на різні повсякденні теми. Чи зможете спілкуватися на більшість тем, типово виникають під час перебування в країні мови, що вивчається. Чи зможете описати враження, події з минулого, надії, прагнення, викласти і обґрунтувати свою думку і плани на майбутнє.

рівень В2

Розрахований на 6-8 місяців

Чи зможете розуміти загальний зміст складних текстів на абстрактні і конкретні теми, в тому числі вузькоспеціальні тексти. Будете говорити досить швидко і спонтанно, щоб постійно спілкуватися з носіями мови без особливих труднощів для будь-якої зі сторін. Зумієте робити чіткі, докладні повідомлення на різні теми і викласти свій погляд на основну проблему, показати перевагу і недоліки різних думок.

рівень С1

Рівень вище середнього володіння мови

Розрахований на 6-8 місяців

Пройшовши і успішно засвоївши цей рівень, Ви будете розуміти об'ємні складні тексти на різну тематику, розпізнають приховане значення. Говорити зможете спонтанно в швидкому темпі, не відчуваючи труднощів з підбором слів і виразів. Гнучко і ефективно навчитеся використовувати мову для спілкування в науковій та професійній діяльності. Чи зможете створити точне, детальне, добре вибудуване повідомлення на складні теми, демонструючи володіння моделями організації тексту, засобами зв'язку та об'єднанням його елементів.

рівень С2

Високий рівень. рівень експерта

Розрахований на 6-8 місяців

Учні, які засвоїли цей рівень володіння мовою, розуміють практично будь-яке усне або письмове повідомлення, можуть скласти зв'язний текст, спираючись на кілька усних та письмових джерел. Кажуть спонтанно з високим темпом і високим ступенем точності, підкреслюючи відтінки значень навіть в найскладніших випадках.